Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам АГУ Ловато

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам АГУ Ловато

    Здравейте съфорумци.Простих се с предишната кола и ми остана само газовата от нея, която няма къде да ползвам, тъй като сега карам дизел. Затова е и продавам. АГУ-то е Ловато, карано няколко години на Браво 1.6/16V. Комплекта включва бутилка 25литра с работещ манометър и подплаък, изпарител, плочка за газта, която както стана ясно става директно за Браво 1.6 , а предполагам и за другите мотори също, тъй като плочката се поставя на всмукателната тръба за въздух, между двигателя и въздушния филтър. Комплекта има още и клапан+филтър за газта от бутилката ( високо налягане ), и прилежащата и електроника. Всичко се вижда от снимките. АГУ-то има и паспорт. Намира се в Пазарджик, цената, която и търся е 150 лева ( купувах е някога за 600 ). За повече информация може да ми се обадите да говорим ( между 10.00 и 23.00 съм на линия ) 0888979017 Димов. Тъй като така и не разбрах защо не мога да кача снимките тук при положение че са с размер 800х600 , прилагам линк към обявата ми в olx ( там има снимки ). Ако модераторите сметнат това за неуместно нека ми пишат или да редактират обявата ми. http://olx.bg/agu-lovato-i60695696
Working...
X