Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТОПЛОИЗОЛАЦИИ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ТОПЛОИЗОЛАЦИИ

    здравейте
    Прикачени файлове
    Fiat Brava 1.8 16V

    #2
    33 лв/кв м.

    Коментар


      #3
      33лв е доста ниска цена, на фона на всички други...имай предвид, че по големите фирми работят на 35.а, че за 33лв получаваш качество, което много малко хора могат да направят е друг въпрос...
      Fiat Brava 1.8 16V

      Коментар


        #4
        Аз работя на 28лв/кв.м и мога да гарантирам за качеството понеже вече 7 година се занимавам с изолация още когато Фибрана навлизаше в България бяхме едни от първите които поставяха изолация А това че големите фирми поставят на 35лв./кв.м. то е защото гушките им са дебели и трява да гълтат повече :D

        Коментар


          #5
          dti написа:
          33лв е доста ниска цена, на фона на всички други...имай предвид, че по големите фирми работят на 35.а, че за 33лв получаваш качество, което много малко хора могат да направят е друг въпрос...
          това цена през април-май ли е?
          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
          Fiat Bravo'97 1,6 16v
          Fiat Tempra'91 1,6 mono

          Коментар


            #6
            joro_pld написа:
            Аз работя на 28лв/кв.м и мога да гарантирам за качеството понеже вече 7 година се занимавам с изолация о6те когато Фибрана навлиза6е в България бяхме едни от първите които поставяха изолация А това че големите фирми поставят на 35лв./кв.м. то е за6тото гу6ките им са дебели и трява да гълтат пове4е :D
            А за таз цена с материали на клиента ли работите? Защото баща ми правят за 33-35лв/кв.м. със свои материали (не на клиента).

            Коментар


              #7
              Mindzu написа:
              А за таз цена с материали на клиента ли работите? Защото баща ми правят за 33-35лв/кв.м. със свои материали (не на клиента).
              Пише в обявата, че цената е за работа+материал!
              Frontera Sport, X20SE март 1998

              Коментар


                #8
                Да с материалите е :D :D :DПросто работа с по малка печалба за мене и затова цената е толкова ниска Yellow_Flash_Colorz_PDT_42

                Коментар


                  #9
                  joro_pld написа:
                  Да с материалите е :D :D :DПросто работа с по малка печалба за мене и затова цената е толкова ниска Yellow_Flash_Colorz_PDT_42
                  само да ти напомня, че 33лв е базова цена за работа на въже, плюс минерална мазилка/ ама истинска и отлично поставена/освен това от тази цена започват и остъпкитене знам как са цените в пловдив, но за софия това е ниска цена
                  Fiat Brava 1.8 16V

                  Коментар


                    #10
                    dti написа:
                    joro_pld написа:
                    Да с материалите е :D :D :DПросто работа с по малка печалба за мене и затова цената е толкова ниска Yellow_Flash_Colorz_PDT_42
                    само да ти напомня, че 33лв е базова цена за работа на въже, плюс минерална мазилка/ ама истинска и отлично поставена/освен това от тази цена започват и остъпкитене знам как са цените в пловдив, но за софия това е ниска цена
                    Уоу представям си колко народ се занимава с тези термоизолации в бг. Щом в нашия форум имаме 2-ма и те здраво се хванаха за гушите за цените. Явно конкуренцията е голяма. Но пък това е хубаво - хем стимул да работят качествено, хем на достъпни цени
                    Punto SX 1.1 55

                    Коментар


                      #11
                      Punto SX написа:
                      Уоу представям си колко народ се занимава с тези термоизолации в бг. Щом в нашия форум имаме 2-ма и те здраво се хванаха за гушите за цените. Явно конкуренцията е голяма. Но пък това е хубаво - хем стимул да работят качествено, хем на достъпни цени
                      Няма лошо. Исрено се надявам да не се превърнат, като останалите си братя "майстори", които след, като им дадеш някакви пари се покриват и не спазват срока за, който сте се разбрали, или в края ти казват, че им дължиш още 100лв. или пък му удрят такъв запой, че по седмица не се мяркат.
                      Frontera Sport, X20SE март 1998

                      Коментар


                        #12
                        Аз преди 2 години правих изолация и платих по 42 лева на кв.м. Тази есен пък направих и на другия апартамент - по 35 лева.Тъй че цените си вървят надолу ...Явно има конкуренция - друго не може да свали така цените ...От догодина обче трябвало майсторите които висят някакви документи да имат за изкаран курс тъй че цените може да се вдигнат малко ...

                        Коментар


                          #13
                          dti написа:
                          joro_pld написа:
                          Да с материалите е :D :D :DПросто работа с по малка печалба за мене и затова цената е толкова ниска Yellow_Flash_Colorz_PDT_42
                          само да ти напомня, че 33лв е базова цена за работа на въже, плюс минерална мазилка/ ама истинска и отлично поставена/освен това от тази цена започват и остъпкитене знам как са цените в пловдив, но за софия това е ниска цена
                          На въже или на скеле никой не ти гледа важно е качеството В пловдив цените вървят различно лошо е че много се навъдиха колегите които хал хабер си нямат от изолация и тръгват да поставят Аз лично станах свидетел на безхаберието на такива хора.Поставиха изолацията измазаха сичко точно и след време при един дъжд цялата мазилка се срина и айде пак пари ....А колега Punto SX не сме се фанали за гушите просто с колегата dti обсаждаме тука за изолацията.Аз поне не поставям в София излолация така че не му зимам хляба от ръцете.Сега вече ако той поставя в Пловдив аз няма нищо против града не е мой.Нека да няма повече такива изказвания!!!

                          Коментар


                            #14
                            joro_pld написа:
                            А колега Punto SX не сме се фанали за гушите просто с колегата dti обсаждаме тука за изолацията.Аз поне не поставям в София излолация така че не му зимам хляба от ръцете.Сега вече ако той поставя в Пловдив аз няма нищо против града не е мой.Нека да няма повече такива изказвания!!!
                            Така, не мислех изобщо да отговарям но последното изречение ме подразни:1). Това е форум и всеки има право на мнение стига да не нарушава правилата.2).Колега съжалявам ако си ме разбрал в буквалния смисъл - нямах това впредвид. Това което исках да кажа съм го обяснил по-нататък - а именно колкото повече изпълнители има на тази дейност това ще е стимул за качество, а заедно с това и по-ниски цени. На езика на пазара това е конкуренция. А "хванали за гушите" може би трябваше да го сложа в кавички както сега. А инъче който и да е производител на стока или услуга ми каже че не се стреми да е конкурентно способен и не се влияе от цените на другия просто ще му се изсмея. А конкуренцията е спор/борба за пазар или както аз го написах по-простичко "хващане за гушите", между участниците в този пазар. Незнам защо в България се разсъждава все още толкова консервативно и се смята че има ли още един в същата област то той взема хляба от ръцете на другия. Всеки си печели клиентите със своите предимства. Но хайде стига толкова икономически разсъждения.А и да ти кажа честно никъде не видях да обсъждате както твърдиш изолацията - способи, материали, функционалност и т.н. ,което е идеята на този раздел. Обсъждате единствено и само ЦЕНИ - и то що на оня са такива а на другия онакива.А и в първия си пост другия колега е започнал с явна реклама на фирма, което в началото когато бе открит раздела не се толерираше - незнам сега как е, не ми е работа аз да го решавам.
                            Punto SX 1.1 55

                            Коментар


                              #15
                              извинявам се колега Пунто СХ не сам те разбрал правилно Надявам се да не съм те обидил !

                              Коментар

                              Working...
                              X