Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дали да не направим раздел Дизел?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Дали да не направим раздел Дизел?

    Си мисля аз... За модератор предлагам без никой да ме убеждава в друго Nino!
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    #2
    Супеееееер!Много съм навит :D Подкрепям Nino за модератор, а ако му се види тежко модераторството може да му помагам

    Коментар


      #3
      Не е лоша идея тъкмо ще разтоварим малко консултации! Че в последно време сутрин не мога да отсея темите които ме вълнуват(нарастна активността)!
      Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
      Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

      Коментар


        #4
        И аз подкрепям, че нещо верно Консултации се задръсти с дизелови проблеми и понякога общите теми бързо се губят. А и ще е по-лесно за новодошлите да препрочитат темите според интереса.
        Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
        --- в сърцето завинаги... ---
        Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

        Коментар


          #5
          Подкрепям, а ако пък някой се и хване да копипейстне всички теми от консултации....златен ще е!
          Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
          Fiat Linea 1.3 Multijet'08
          Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
          http://forum.fiat-bg.org

          Коментар


            #6
            епа то тогава требе и за бензинките отделна тема! или по подразбиране темата "Консултации" ще се отнася само за бензиновите возила?
            "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
            (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

            Коментар


              #7
              zgabrovski написа:
              Подкрепям, а ако пък някой се и хване да копипейстне всички теми от консултации....златен ще е!
              Как става копирането, чрез функцията "Премести" или по по-засукан начин?Ако е само с отметките и след това "Премести" ок ще го направя.

              Коментар


                #8
                charlie написа:
                епа то тогава требе и за бензинките отделна тема! или по подразбиране темата "Консултации" ще се отнася само за бензиновите возила?
                Като гледам колко теми завъртяхме за дизел - май трябва наистина да сложим бензиновите отделно

                Коментар


                  #9
                  doofiat написа:
                  zgabrovski написа:
                  Подкрепям, а ако пък някой се и хване да копипейстне всички теми от консултации....златен ще е!
                  Как става копирането, чрез функцията "Премести" или по по-засукан начин?Ако е само с отметките и след това "Премести" ок ще го направя.
                  С премести ще стане, но трябва някой от модовете на консултациите да се захване, като остави линкове и в консултации...(Има си опция при преместването). Ще пусна една анкетка в "консултации", да вземем решение след мнение на всичките потребители!
                  Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                  Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                  Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                  http://forum.fiat-bg.org

                  Коментар


                    #10
                    Re: Дали да не направим раздел Дизел?

                    Vladim написа:
                    Си мисля аз... За модератор предлагам без никой да ме убеждава в друго Nino!
                    АбсАлютно съгласен!Идеята е перфектна.Само остава Nino да се съгласи да го цаним за началник.Всъщност ще го питаме ли изобщо? Направо да му кавваме от кога застъпва!Отивам да гласувам!
                    I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                    Коментар


                      #11
                      няма да е злеобаче да се пише за специфични проблемикакто е при газовите уредбиа не за неща, които са идентични с бензиновите коли
                      2015 Renault Megane Expression GT
                      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                      Всичко за FIAT Bravo 2007

                      Коментар


                        #12
                        sev написа:
                        няма да е злеобаче да се пише за специфични проблемикакто е при газовите уредбиа не за неща, които са идентични с бензиновите коли
                        Е то е ясно, но и да попадне нещо не за там, за това си има началник-теми :D Това важи за всеки раздел и би трябвало да се спазва "по дифолт"
                        I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                        Коментар

                        Working...
                        X