Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам части от Фиат Типо 1.4ie AGT 70 k.c. 1990г.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам части от Фиат Типо 1.4ie AGT 70 k.c. 1990г.

    Предстои издаване на автомобила в пункт за желязо, така че ако на някого може да са му от полза следните части - нека пише на лично, варианта с 0879626868 (Иван) е по-труден, тъй като го хвърлям непрекъснато и го нося основно като съм на работа. Колата се намира в с. Драгичево (м/у Перник и София). Големи части не пращам по куриер, нещо за до София може да взема когато съм на работа. Снимки ще опитам да направя на светло, че тези дни ми се очертава прибиране само по тъмно. Цените са примерни (нямам представа как вървят) и всичко се коментира (разумно разбира се).Двигател с ангренажен ремък, съединител и водна помпа сменени преди 10К километра и всичко което ви трябва дребно покрай него (бубина, кабели (здрави), радиатор, маркучи, компютър, алтернатор) - 200лв. (виолетовите неща може и по отделно) ако няма желаещ да вземе всичко накуп.Скоростна кутия - 50лвХалогени - 20лв дватаФарове (едниния е с дупчица на стъклото, запълнена) - 20лв двата със 100 ватовите крушкиСтопове - единия е пукнат, ама няма проблем по него - 20лв двата с крушките, буксите и т.н.Салон - обикновен плат, няма протрито, няма скъсано (като нов) - 50лв целия.Перка на парното - 10лв (не стърже)Табло - 30лв цялото.Модул предни ел. стъкла - 10лв.Дръжки, копчета, пластмаси и някакви други дребни глупости - кой колкото даде (особено ако сам си ги сваля).Може и нещо да съм забравил - може да питате ако ви трябва.ПС: окачването, спирачките, джантите, ламарините, гумите - не стават за друго освен скрап.

    #2

    Коментар


      #3
      Фиатът вече е издаден за желязо. От него останаха само някои неща, които реших да сваля.http://prikachi.com/gallery_view.php...7814Салон - за 40лв направо с корите и още каквито пластмаси покрай него са останали.Стопове - 15лв дватаХалогени - 20лв дватаПерка парно - 10лвМоторче задна чистачка (рециклирано защото бе спряло да движи) - 15лвМодул предни ел стъкла - 10лвКомпа и др. джаджа (която не знам каква точно функция изпълнява) - по договаряне ако вършат работа на някого.Ръчки мигачи/фарове и чистачки - по 5лвКора с изрязано за елипси - 5лв.Жабка - 10лвЕдин чувал с пластмаси - цени от 1 до 5лв.Почти всичко подлежи на коментар. При количества цената на всичко пада + подаръци.

      Коментар


        #4

        Коментар


          #5
          Нещата постепенно тръгват към контейнера за боклук...

          Коментар


            #6
            По молба на колега качвам актуални снимки на предните седалки... тъмното петно на шофьорската стана след като намокрих кърпата, ама не го чаках да изсъхне...

            Коментар


              #7
              Моля колегата, който ме попита за седалките и халогените: ако все още има интерес да звънне утре един телефон, че му загубих координатите.Благодаря!

              Коментар


                #8
                С молба към модераторите - темата е за триене.
                Благодаря!

                Коментар

                Working...
                X