Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Фиат Пунто Мк2 На Части!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Фиат Пунто Мк2 На Части!!!

    Колата е катастрофирала отпред . Производство :2000г, 150 000км, Цвят светло син металик . Климатик . 2 врати.Има всичко в момента БЕЗ следните счупени при катастрофата части : предна броня, ляв фар, ляв калник, преден капак, греда над фарове, волан,Продадени:ел. усилвател на воланаКолата се намира в СофияПишете на ЛС Скоро цени на повечето части
    Прикачени файлове

    #2
    Колеги това са цени на някой части. За други питаите. Снимки на частите след няколко дни Мотор - глава,дюзи, блок 600лвНафтова помпа с датчик 190лвСкорости 160лвКлиматик 100лвКомпютър 50лвСтартер 50лвАлтернатор 50лвДесен Калник 30лвВрати 50лв/бр със стъклата с леки забележкиБагажник със стъкло 50лвТабло 30лвКилометраж 30лвПлафон 10лвСенници 25лв/брЦентрална духалка 20лвБарче 20лвКонзола с копчета 30 лвКонзола с бушони 30лвОгледало за задно виждане 15лвЗадни седалки и пасажерска с лека забележка 35лвЗаден централен стоп 20лвОгледало ляво 30лвОгледало дясно 25лв с лека забележкаДесен фар 40лвЗадна броня 20лв с леки забележкиЛостче чистачки 10лвЛостче фарове 10лвКора за багажник 30лвКапак резервоар 15лвКора двигател 20лвИ мн. други части

    Коментар


      #3

      Коментар


        #4

        Коментар


          #5
          здр

          колега интерсува ме дали имаш десен подкалник-цена и дали работиш с куриер
          HGT THE REAL POWER !!!![b]

          Коментар


            #6
            Здравей колега. Интересува ме машинка за ел.стъкло за дясна врата - пасажерска.Данните на моята машинка са следните :14/02/00М:46536311 ( това е серийният номер)I:+0005.0F:+0028.3 Моля ако е налична да провериш данните и да ми пишеш на ЛС дали са същите и да я отнасям П.П. Важен е серийният номер

            Коментар


              #7

              Коментар


                #8

                Коментар


                  #9

                  Коментар


                    #10
                    Двигателя е 1.9 жтд

                    Коментар


                      #11

                      Коментар

                      Working...
                      X