Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пикник Тунинг Шоу с Фиат Клуб Словения

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пикник Тунинг Шоу с Фиат Клуб Словения

    Въпреки дъждовното и студено време все пак уважихме шоуто с присъствието си един Бг Фиат моят :D и ощ четири на Словенския Фиат Клуб получи се готино събиране хапване и пийване на корем музика жалко че поради гадното и студено време пропадна Автомивката с мацки по бикини само ама то аз кога ли съм имал късмет Но пък от друга страна за пръв път видях на живо Седана на Тесла Мотор Модел S автомобил от друг свят просто нямам думи.снимки най отдолу.
    Прикачени файлове
    Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

    Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
    Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

    #2
    Седана Tesla Model SModel S в момента е единственият модел на марката,Версиите са три: 60, 85 и P85 - с капацитет 60 и 85 кВтч. Базовата има 302 к.с. и може да измине 334 км с едно зареждане, докато модификациите с по-голямата батерия изминават до 425 км. P85 се нуждае от 4,4 секунди за ускорението до 100 км/ч и развива 210 км/ч благодарение на електромотора с 416 к.с.Петметровата лимузина с багажници отпред и отзад предлага място за петима пътници - а опционално и за още две деца, които седят на третия ред седалки обратно на посоката на движението.Автомобилът е настроен според изискванията на клиентите в САЩ. Окачването не е спортно и стегнато, кормилното управление не е особено директно. Tesla знае: много ниският заради акумулатора и задвижването център на тежестта ще компенсира всичко. Кратко движение на десния крак, и S за секунди достига 160 км/ч.Това е първата семейна лимузина с електрическо задвижване. Предлага повече място от Е-класа, по-бърза е от Porsche и е политически по-коректна от Prius.Колата се зарежда от домашен контакт за осем часа и ,,гори
    Прикачени файлове
    Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

    Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
    Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

    Коментар


      #3
      Ах.... Тесла-та е технологично напред, но и визуално е страхотна.
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        #4
        Много хубава тема. Браво за труда! Имаш ли още снимки на тази брава/мареа с рат стайла? Теслата също е уникална кола. В Пловдив има две такива - бяла и червена, но бялата лично за мен е по-красивата, и благородно завиждам на собствениците за возенето без пари :D
        Fiat Bravo 1.9 TD100

        Коментар


          #5
          emzo написа:
          Ах.... Тесла-та е технологично напред, но и визуално е страхотна.
          Така е много красив автомобил отличаващ се и грабващ веднага окото и сърцето.
          Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

          Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
          Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

          Коментар


            #6
            sa6obravoto написа:
            Много хубава тема. Браво за труда! Имаш ли още снимки на тази брава/мареа с рат стайла? Теслата също е уникална кола. В Пловдив има две такива - бяла и червена, но бялата лично за мен е по-красивата, и благородно завиждам на собствениците за возенето без пари :D
            Благодаря колега за съжаление това са всичките снимки страшно много валеше и набързо претичах да направя на открито няколко снимки ако беше хубаво времето щеше и автомобилите да са повече и шоуто по голямо но какво да се прави срещу природата сме безсилни.А относно Теслата си прав и на мен бялата по ми грабва окото и както казваш направо си е за без пари скоро возията няма ги вече смяна на ремъци,ролки масла и тем подобни :D
            Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

            Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
            Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

            Коментар


              #7
              sa6obravoto написа:
              ...и благородно завиждам на собствениците за возенето без пари :D
              Да бе.. без пари... как не.А това, че струва 150 хилядарки, без пари ли е?!?

              Коментар

              Working...
              X