Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Брава 1,8 за части - 700 лв.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Брава 1,8 за части - 700 лв.

    Бравата пострада доста сериозно от градушката, и се наложи да я бракувам, за да ми изплатят застраховката. Продавам я цялата - както е, няма да я разкоствам. Колата е 1997 година, 1800 кубика, в движение (но е бракувана) и в добро за възрастта и километрите си (265 000, според километража) състояние. Счупено е предното стъкло, и от ламарините по-сериозни поражения има по предния капак и тавана. Другото не е толкова зле. Старал съм се да го поддържам добре, има газова уредба Lovato с работещ ламбда контрол, ляти джанти 14" с всесезонни гуми Toyo Vario v2, предните на 60%, задните на 90. Задни дискови спирачки с перфорирани дискове, предни перфорирани дискове Zimmermann, рециклирани стартер, алтернатор, рейка, компресор на климатика. Климатичната система е Diavia, и с малко модификации може да се присади на друг автомобил. Сменял съм воден радиатор, радиатор на парното, термостат, бензинова помпа, предни амортисьори Monroe Reflex, ламбда сонда. Не работят само клаксона и еърбега (скъсан е лентовия кабел във волана, иначе по централата няма следи от теч), и е счупена задната чистачка. Всичко останало е наред. Продава се без акумулатора. За въпроси и коментари тук в темата, gkoprinov@gmail.com, или най-добре на тел. 0888 55 77 79, Жоро. Благодаря за вниманието.Имам много снимки, но не мога да ги кача заради размера, давам линк към обявата. Ако е чак такова нарушение на правилата, ще ги преоразмеря. ***Модерирано***Чак голямо нарушение не е, ама все пак е такова.Модераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    Ето снимки, заедно с това и цената става 599 лв.

    Коментар


      #3
      Продаден. Обявата вече не е актуална.

      Коментар

      Working...
      X