Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сервиз за смяна лагер на главина?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Сервиз за смяна лагер на главина?

    Моля дайте някакъв съвет къде да закарам Бравата за да и сменя лагера. Знам, че операцията не е нищо особено, като трудност, затова не искам да давам пак 50лв. във Вантотрейд, където преди време смених единият преден лагер. Все пак да работят качествено и да не е на другият край на София, аз съм в Суха река. И още нещо-записванията да не стават за една седмица напред! Мисля, че нормалната цена за тази процедура е 25-30лв.
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    #2
    е извинявай за офф а ,ама ако от Ванто са ти казали ,че ти е за смяна лагера ,отиди в друг сервиз за потвърждение( освен ако не е очебийно ) ,на тия им дай само лагери да сменят ,аз 2 пъти ходя с различни коли все лагерите искат да ми сменят ,а се оказа ,че всичко е ОК иначе D&N също вършат добра работа (на подуене)
    фиатче Браво 2.0

    Коментар


      #3
      tomazo написа:
      е извинявай за офф а ,ама ако от Ванто са ти казали ,че ти е за смяна лагера ,отиди в друг сервиз за потвърждение( освен ако не е очебийно ) ,на тия им дай само лагери да сменят ,аз 2 пъти ходя с различни коли все лагерите искат да ми сменят ,а се оказа ,че всичко е ОК иначе D&N също вършат добра работа (на подуене)
      Знам ги тези в D&N малко мърлячи ми се струват. Диагностицирането на лагера сам си го извърших, просто е очевадно! Бучи при спиране и завиване. Понякога, когато спирам такъв шум се чува все едно някой ми е опрал пръчка в грайфра на гумата. Днес вдигах колеото и го разклатих-има луфт и се чува почукване откъм лагера.
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар

      Working...
      X