Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

От КАТ и "Паркинги и гаражи" полудяха

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    От КАТ и "Паркинги и гаражи" полудяха

    В правилника пише, че може да се паркира от лявата страна на еднопосочни улици, ако не се пречи на движението. Или са пречили (например на маршрутките, които циркулират навсякъде, само не и по маршрута си ) или тъпаците събират пари за Коледа както винаги (пак )
    Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
    Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

    #2
    Sko написа:
    В правилника пише, че може да се паркира от лявата страна на еднопосочни улици, ако не се пречи на движението. Или са пречили (например на маршрутките, които циркулират навсякъде, само не и по маршрута си ) или тъпаците събират пари за Коледа както винаги (пак )
    Колега, объркал си се. В закона се разрешава ПРЕСТОЙ в еднопосочни улици и то АКО НЕ ПРЕЧИ НА ДВИЖЕНИЕТО. Според теб, когато на еднопосочна улица паркират от 2-те страни пречат ли ? Режииии. Голяма мъка ми е като трябва да мина по Аксаков от В. Левски към Шишман. На 1 боя се разминавам.

    Коментар


      #3
      Абе то ,че пречат - пречат!Ама като ти се наложи на теб да паркираш някъде там и..............!Какво да се прави ,от една страна кофти, а от друга шанс за паркинг все пак!Така е ,като няма никакви паркинги това е !Само някакви сини зони, на които също няма места винаги!Какво да се прави - СОФИЯ :D :D :D
      Fiat Grande Punto

      Коментар


        #4
        Аз затова ако не съм сигурен че ще ми се пази мястото пред работата, и не ми е супер наложително да съм с кола, не слизам изобщо в центъра с кола. Дори и в почивните дни. Трафика стана мамата си джаса. Миналата събота задръстването в центъра на СУ беше до Военния клуб !!! Вече дори и задръстванията нямат почивен ден !!!

        Коментар


          #5
          :D :D :D Какъв ти почивен ден!!!Няма такива филми вече!Бачка се дори и събота и неделя на пълни обороти :D Абе задръстване да иска човек!!! :D
          Fiat Grande Punto

          Коментар

          Working...
          X