Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ей туй скъпото Купе!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ей туй скъпото Купе!!!

    Понеже доста се изписа по темата, за цените на частите за тоя модел, реших да понапиша някои неща. Вярно, в основата на това стои мисълта "който търси-намира". Значи, когато си взех колата още, си имах някои неща, които да сменя. Например серво помпата ми вие леко, не е за смяна както ми твърдят във Фиат, ама гадно. Тичам аз по магазинчетата, след дълги уговорки каква е колата, става ясно, че помпа само на поръчка за 2 седмици и скромните около 400 кинта! Пичове! След няколко дни търсене в нета, сега съм горд притежател на чисто нова оригинална сервопомпа за моята кола на високата цена от 23(двадесет и три) евро. Понеже имам усещането, че идва ред и на обсъждания електромагнитно управляем хидравличен вариатор, си поръчах(естествено не от хиените тук)новичко вариаторче за 49 евро. Ами незнам, някои хора в тази нашата скромна държава искат да ни бъхтят мнооого лошо!! Да са живи и здрави продавачите на авточасти в БГ!

    #2
    от къде и как ги поръча по-точно ако не е тайна разбира се

    Коментар


      #3
      Каква тайна :D ebay.de , много съм доволен!

      Коментар


        #4
        проблема с ebay.de е, че не всички артикули могат да се изпратят в България. Иначе супер сайтче. Аз само от там си купувам ама пък съм в Германия та ми е по-лесно
        FIAT BRAVO 1.6 16V

        Коментар


          #5
          divaka написа:
          ...ама пък съм в Германия та ми е по-лесно
          Така е, ама и аз прекарвам известно време там, така че ме устройва перфектно!

          Коментар


            #6
            me_to_u написа:
            divaka написа:
            ...ама пък съм в Германия та ми е по-лесно
            Така е, ама и аз прекарвам известно време там, така че ме устройва перфектно!
            ще помагате с покупките значи

            Коментар

            Working...
            X