Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам на части Brava 1.6 16v

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам на части Brava 1.6 16v

    Привет колеги, Продавам Брава на части,98 година,тъмно синя.Проблема на колата е ,че причуква лагер/най-вероятно на коляновия вал/.Външното състояние е много добро,никъде няма ръжда и всички детайли са здрави. Екстри: ел. стъкла ел. огледала климатик/работещ до последно/ ABS Цени на някои части:радиатор воден-40лврадиатор климатик-50лвперка с дифузьора-35генератор-60лвстартер-50лвскорости-180лвдвигателя на частипредна броня-70лвфарове по 30лвхалогени по 20лвзадна броня-50лвстопове по 25лвзаден капак-100лвпредно стъкло-35лвврати-40-80лв в зависимост от оборудванетоогледала по 30лвзаден мост-130лвцяла генерация в отлично състояние-100лвамортисьори по 25лвпружини по 20лвЦените подлежат на коментар.Всички части са с 10 дни гаранция.Намират се в Плевен.Работя с Еконт,с опция за преглед и тест където е приложимо.Доставката е с 20% отстъпка. За контакти 0890909856, Viber и на ЛС Продадени до момента части: Двата предни калника Преден капак Джантите/имам още 2 железни 14"/ Преден десен колан Третия стоп на багажника Моторчето на задната чистачка Кабелите за свещитеМоторчето на предните чистачки+раменатаКопчетата за ел. стъклатаСнимки на всички части-в този линк: https://www.facebook.com/media/set/?...5913484&type=1
    Прикачени файлове

    #2
    Продадени до момента части: Двата предни калника Преден капак Джантите/имам още 2 железни 14"/ Преден десен колан Третия стоп на багажника Моторчето на задната чистачка Кабелите за свещите Моторчето на предните чистачки+рамената Копчетата за ел. стъклата Левия стоп Термостата Моторчето на клапата за въздуха Водния радиатор Предно дясно стъкло Цялата генерация Стъпковия мотор Скоростната кутия Предната броня Картера

    Коментар


      #3
      Колега, прати ми снимки на двете джанти 14" и цена!


      Почистена обява!
      Модераторски екип на fiatforum.bg
      FIAT BRAVA 1.6/16V 96 г.

      Коментар

      Working...
      X