Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

През Италианските Доломити до Австрия

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    През Италианските Доломити до Австрия

    Всичко започна от една покана да гостувам на моя приятелка която работи в Инсбрук.Аз как да откажа на жена знаете как е :D и една неделя нахвърлих багажите в колата и потеглих като преди това забраних на навигацията магистрали и тем подобни пътища за да ме преведе по дивите алпийски пътища та да се полюбувам на природата проходите с остри завой както и селцата като в приказките които изникваха едно след друго кое от кое по красиво и по отрупано с цветя .Беше буквално една пет дневна приказка която ми се искаше да не свършва .Започна от Словения качи се високо в Италианските доломити и известните три върха рай за катерачите през лятото и за скиорите през зимата по известни като Алта Пустерия или така казано четири селца под върховете най голямото е Сан Кандидо буквално под върховете е няма такава гледка след това се спуснах към Австрия така и не разбрах кога минах границата ако не беше навигацията да ми каже че съм вече в Австрия .Следващите няколко дни бяха само на пътя посетихме музея на кристалите Сваровски след това Обърнатата Къща това е най откачената атракция която някога съм посещавал препоръчвам на всеки .Качихме се над Инсбрук на 2020метра някакъв ски курорт с ледниково езеро в Инсбрук беше 32 градуса а горе беше 6 и валеше дъжд като за световно на връщане рулирах по пътя между крави и коне които си се разхождаха на воля .Качихме се и до ледника Хинтертукс където ски сезона никога не свършва виждал съм много неща и съм бил на доста места но за пръв път такава красота ми радва окото и ми се иска да кажа. О миг поспри.Посетихме и една мина от която навремето са добивали сребро и мед возихме се с миньорско влакче в непрогледен мрак доста адреналинско приключение си беше през едни тесни тунели .Доста трудно беше в разгара на сезона да се намери и място за нощувка след проведени около двадесетина разговора по обяви накрая във съседното селце на моята приятелка при едни пенсионери наех една стая за 25 евро нощувка плюс закуска.И всяка сутрин водихме интересни разговори на езика на глухонемите тъй като възрастните хора не знаеха английски аз пък немски но някак си се разбирахме .Разгледайте снимките ако някои планува да посети някое от местата мога да дам по подробна информация за цени и други.Следва част 2 и 3 че повече от десет снимки не могат да се качат
    Прикачени файлове
    Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

    Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
    Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

    #2
    Втора Част
    Прикачени файлове
    Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

    Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
    Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

    Коментар


      #3
      Снимки от Ледника Хинтертукс над долината Цилертау
      Прикачени файлове
      Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

      Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
      Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

      Коментар


        #4
        Последна част
        Прикачени файлове
        Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

        Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
        Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

        Коментар


          #5
          Браво бе , образ !!! :D
          FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
          FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

          Коментар


            #6
            Румен_Хинчев написа:
            Браво бе , образ !!! :D
            E Старая се Румене то че нема да забогатеам нема с тва дет го изкарвам ама поне нещо да ми остане човек цялото това пътуване със всичко гориво нощувки храна такси макси 250 евро прилично. :D
            Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

            Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
            Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

            Коментар

            Working...
            X