Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

продавам/заменям FIAT TEMPRA 2.0 i.e. SW

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    продавам/заменям FIAT TEMPRA 2.0 i.e. SW

    колата е комби, 113 к.с., 1993г., април, закупена от мен 2001г., май месец на 147000 км. и от тогава поддържана перфектно, като за семеен автомобил, без компроси в обслужването и ремонтите. в момента е на 220000 км. кожен салон, спортен момо волан, климатроник, газова с бутилка на мястото на резервната гума, малка резервна гума (оригинална, стояща отстрани), 8 броя гуми с джанти, зимни и летни. всички екстри за модела - пълен ел. пакет, серво, аларма, имобилайзер, стерео, трети стоп, задни дискови спирачки, бордо металик. всичко работещо и в перфектно състояние. сменени всички ремъци и ролки юни месец 2006г. за всичко правено или сменявано по колата съм споделял във форума. вече и със годишна застраховка до декември 2007г. цена 4000 лв. замяна с доплащане за същия или по-голям клас автомобил, но по-нов модел - фиат, алфа, ланчия. тел. 0898627188, всички други данни ги има в подписа ми. а вече благодарение на колегата еспер и на този адрес: http://www.doomshell.net/4images/cat....php?cat_id=45
    TEMPRA 2.0 i.e. SW Suite 159A6046

    #2
    AC/DC
    TEMPRA 2.0 i.e. SW Suite 159A6046

    Коментар


      #3
      bereta написа:
      AC/DC
      Добра оферта но защо не постнеш малко снимки?И това ац/дц да не би да значи 4х4?Защото съм карал точно такава и беше точно щер по щер Успех с продажбата от мен!
      I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

      Коментар


        #4
        AC/DC ги слушам от трийсет години и реших с тях да привлека малко внимание, явно съм успял. това беше просто за да върна темата в челната страница. снимки не е проблем да пусна, просто не ми се занимаваше. а колата си е супер, просто вече шеста година я карам и ми се е прищяло нещо ново. но поне за сега никой не е проявил интерес за купуване или замяна.
        TEMPRA 2.0 i.e. SW Suite 159A6046

        Коментар


          #5
          TEMPRA 2.0 i.e. SW Suite 159A6046

          Коментар


            #6
            TEMPRA 2.0 i.e. SW Suite 159A6046

            Коментар


              #7
              весела коледа и щастлива нова година на всички. много здраве и късмет. а колата ще се пробвам другата година да сменя.
              TEMPRA 2.0 i.e. SW Suite 159A6046

              Коментар


                #8
                Hells BellsI’m rolling thunder, pouring rainI’m coming on like a hurricane
                I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                Коментар

                Working...
                X