Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам части за Фиат Пунто 1,2 /75/МПИ...1996г

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам части за Фиат Пунто 1,2 /75/МПИ...1996г

    Колеги след като се разделих с малко тъга с Пунтото, останаха някои добри части, които съм купувал и трупал за резерва .Може да са полезни на някой.Тествал съм ги на колата и знам ,че работят .1/МАП сензор 35лв2/ТПС сензор 35лв3/комплект целият инжектор със стъпковото моторче ,ТПС,ЕПС сензори 150лв4/компютър за модел пълна инжекция, виж данните от снимката, не е заключен и е пробван на моята кола 100лв5/подобен компютър за пълна инжекция, но е заключен и не мога да го пробвам 40лв5/моторче с механизъм за предно дясно стъкло на врата_има повредено пластмасово колело в червячната предавка но моторчето е здраво 35лвОще други части, като предни амортисьори и др снимки на които ще пусна по-късно.При интерес на лични или на телефон0878229484Пращам по ЕконтНе мoга да кача нещо снимкиПод 400кв са jpegВъпрос до модератора: защо?Ще пробвам по- късно пак

    #2
    Части

    снимки
    Прикачени файлове

    Коментар


      #3
      части

      части
      Прикачени файлове

      Коментар


        #4
        части

        Няма ли желаещи130лв за инжектора комлект

        Коментар


          #5
          части

          Добавям2бр бубини -40лв двете с проба разбира сеТермостат-работещ-10лв

          Коментар


            #6
            части

            Добавям2бр предни амортисьора-30лв за дватаНе са първа младост но са добриСвалих ги от колата миналатса година защото купих нови

            Коментар


              #7
              части

              Никой ли няма интересЦени по споразумение0878229484

              Коментар

              Working...
              X