Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Летуване в Странджа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Летуване в Странджа

    Уважаеми Колеги ,ще ми се заедно със семейството ми да пообиколим Странджа през м. август.Споделете впечатления , дайте съвети , а и да оформим автоколона и т.н.Благодаря предварително на всички !
    FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
    FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

    #2
    Руменее???Ти сериозно ли? :D Кажи дати и да оформям маршрута.
    FIAT FORUM BULGARIA
    Ракията е над политиката

    Видео от Италфест 2011

    Коментар


      #3
      krasio_79bs написа:
      Руменее???Ти сериозно ли? :D Кажи дати и да оформям маршрута.
      Чи къ ?Седмиците от 11-ти или 18 - ти август нататък .Благодаря ти , Красе , за приятното телефонно разговорче !
      FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
      FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

      Коментар


        #4
        Ох как ме дразните
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          #5
          На връщане от Царево и на мен ми се ще да се разходя през южната България, та Краси, ако можеш пусни маршрута в темата
          "Без сърца, сме просто машини"
          Toyota Prius 1.5 Hybrid
          EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

          Коментар


            #6
            S_BANKOV написа:
            Ох как ме дразните
            Ади ....не се офлянквай .
            FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
            FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

            Коментар


              #7
              M5kov написа:
              На връщане от Царево и на мен ми се ще да се разходя през южната България, та Краси, ако можеш пусни маршрута в темата
              При теб пътя Царво-Малко търново е в лошо състояние и ще ти развали почивката и хубавите спомени. Вариант е да минеш през Приморско-Ясна поляна и от там по царският път за Малко търново. По пътя можеш да разгледаш извора на река Младежка,архитектурен резерват с.Бръшлян, водопад Докузак до с.Стоилово,музея в Малко търново и евентуално единственият развъдник за пъстърва в Странджа.https://goo.gl/maps/wHKuHИзворите на река Младежкас.БръшлянВОДОПАДЪТ ДОКУЗАК http://ribarnika.net/index.php
              FIAT FORUM BULGARIA
              Ракията е над политиката

              Видео от Италфест 2011

              Коментар


                #8
                Славе , мен ме блазни фактът , че река Велека е там.Аз мисля да се помоля на едно приятелче да ми услужи с каяка си .
                FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                Коментар


                  #9
                  Румба,на Качул реката е плитка и едва ли ще става за каяк. Виж на устието до Синеморец е друго.Там си има и организирани екскурзии с лодки и каяци.
                  FIAT FORUM BULGARIA
                  Ракията е над политиката

                  Видео от Италфест 2011

                  Коментар


                    #10
                    krasio_79bs написа:
                    Румба,на Качул реката е плитка и едва ли ще става за каяк. Виж на устието до Синеморец е друго.Там си има и организирани екскурзии с лодки и каяци.
                    Той гази плитко .Бе....най-важното е да си изкараме добре.Ако дойдат Слави и Мишо , ще бъде купон.
                    FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                    FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                    Коментар


                      #11
                      На мен свободните дни са ми 18 и 19, преди това съм на Царево 5 дена
                      "Без сърца, сме просто машини"
                      Toyota Prius 1.5 Hybrid
                      EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                      Коментар


                        #12
                        А аз ще съм на Обзор.
                        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                        Коментар


                          #13
                          Аз пък българското Черноморие съм го зачеркнал , изключая ,,Русалка’’ .Странджа съм я прекосявал няколко пъти , но никога не съм могъл да разгледам красотите ѝ ...
                          FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                          FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                          Коментар


                            #14
                            Румен_Хинчев написа:
                            Ако дойдат Слави и Мишо , ще бъде купон.
                            Ми ку дода и аз?Аз съм в отпуск до 17 август.Ако ще е от 11-ти - може да се включа, поне за 1-2 дена.Ама там много змии и гущери има бе. Мене ме е страх!

                            Коментар


                              #15
                              Immortal написа:
                              Ми ку дода и аз?Аз съм в отпуск до 17 август.Ако ще е от 11-ти - може да се включа, поне за 1-2 дена.Ама там много змии и гущери има бе. Мене ме е страх!
                              Ти пък от кога започна да се страхуваш от змии и гущери? Взимай си трътката под мишница и идвай да пием ракия в гората.
                              FIAT FORUM BULGARIA
                              Ракията е над политиката

                              Видео от Италфест 2011

                              Коментар

                              Working...
                              X