Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Едно питане...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Едно питане...

    Здравейте колеги.Докато беше топло дърпах ръчната спирачка и не бях усещал колко твърд е педала на спирачката, когато колата не работи. Вече я оставям на скорост и преди да запаля изключвам от скорост и натискам педала на спирачката. Ама много е твърд и чак когато запаля усещам как потъва. Това нормално ли е? На мен ми се струва странно чак толкова да се втвърдява педала.
    Fiat Marea 2.4 TD

    #2
    Да, нормално е, като не работи сервото и мотора е загасен педалът да е много твърд!
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #3
      Малко се поуспокоих!Обаче това, което повече ме притеснява е виенето което се чува някъде отзад. В началото започна да се чува когато спусках назад и натисках спирачката. В момента в който натисна педала ужасно виене. При спиране на пред всичко си е нормално, понякога се чува да прискърцват накладките, но това виене е съвсем различно. След това започна да се чува виене, но по-слабо и при бавно потегляне напред. Сега дори и наравно щом включа на задна скорост и потегля, натисна ли спирачка и отново вие. Колата е Fiat Marea 2.4 TD с ABS.
      Fiat Marea 2.4 TD

      Коментар


        #4
        Изкарай барабана и провери да не задържа спирачното цилиндърче,провери също механизма за саморегулиране и фиксиращите щифтове на накладките с пружините...
        Ex. Grande Punto Driver

        Коментар

        Working...
        X