Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Писта Бургас 12.11.2006

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Писта Бургас 12.11.2006

    Някой присъства ли днес ? Аз лично отидох и много се радвам ... Имаше шоу ... За нещастие на нас - фиат феновете - единствения фиат, който участва е палиото на Петър Петров ... Вчера на тренировките се преобърна, цяла нощ го ремонтираха и днес нещо му стана (по звука, който издаваше май беше нещо от рода на СК) ... Иначе имаше много ладички, една жигулка, една застава, която кара 5-6 обиколки с ИЗТЕКЛА ВОДА от радиатора, след като го проби !!! Но след тези 5-6 обиколки взе да прегрява и се прибра в бокса ...Доста лади подрифтираха на някои от завоите... Дрифтъти имаше от всички класове, като изключим "Купа Фабия", където се представиха много зле (бавно) ... Имаше едно Subaru Impresia, което на абсолютно всеки завой използваше дрифт, беше първо и мина повечето с 1 обиколка ... В любителския клас стана голяма "гавра" като пуснаха ладички срещу порше карера, поршето дори неможа да влезе в обороти Всички коли бръмчаха много силно, като в класа със импрезиите и лансерите повечето от колите и гърмяха (явно се давят нещо :P ), но единствено поршето почти не се чуваше ... чуваше се по-скоро като самолет Но за мен най-интересната част бе, когато се подредиха колите за подгряваща обиколка, 2 сейфти кара и зад тях една маршрутка от бургаските Падна голям смях... Ама я натискаше, де .. не изостана от сейфти каровете Като цяло беше много интересно, когато кача клипчетата ще пусна линкове ...

    #2
    Добро представление наистина. Имаше емоцииц, но да си призная най-приятно впечетление ми направи Поршето всичко друго на фона му беше просто смехотворно (много шум за нищо). Хубаво би било да има повече атракции от този тип в Бургас имаше много зрители които бяха зажаднели за такъв тип състезание. Иначе от страна на италиански коли много слабо наистина 1 -2 Ланчии едно Палио и май това беше всичко ама айде догодина повече
    VW Bora Variant 1.6 16V '01

    Коментар


      #3
      Re: Писта Бургас 12.11.2006

      kiler_4o написа:
      Но за мен най-интересната част бе, когато се подредиха колите за подгряваща обиколка, 2 сейфти кара и зад тях една маршрутка от бургаските Падна голям смях... Ама я натискаше, де .. не изостана от сейфти каровете
      Ти виждал ли си маршрутка да изостане?!? Те винаги са първи (особенно софииските)А между другото - къде е тази писта Бургас?

      Коментар


        #4
        Използва се "Детелината" между Бургас и Сарафово. Добре е защото когато се застане на подходящото място имаш видимост на голям участък от пистата. Всъщност нямам представа другите "писти" от републиканския шампионат как изглеждат
        VW Bora Variant 1.6 16V '01

        Коментар


          #5
          kc_3011 написа:
          Използва се "Детелината" между Бургас и Сарафово. Добре е защото когато се застане на подходящото място имаш видимост на голям участък от пистата. Всъщност нямам представа другите "писти" от републиканския шампионат как изглеждат
          дам, аз бях в средата на завоя точно преди старт-финалната права и виждах кажи-речи половината писта ...

          Коментар

          Working...
          X