Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Утре 13.11 обявяват колата на година 2007

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Утре 13.11 обявяват колата на година 2007

    А дано !
    VW Bora Variant 1.6 16V '01

    #2
    А Вие гласувахте ли? BGCAR2006!

    Колеги,тук може да гласувате за кола на годината за 2006 в България FIAT Grande Punto!!! Има и награди :D !!!http://www.bgcar2006.com/index.php?page=publicvote
    BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
    Среден разход на газ

    Коментар


      #3
      Мафия . Явно всичко е било предопределено Поне да бяхме в челната тройка. Нищо другия път!
      VW Bora Variant 1.6 16V '01

      Коментар


        #4
        според мен не е реалнонай-продавания автомобил - на последно мястоможе би защото е "по-стар" моделиначе не вярвам новата Корса, или пък Шкодата която даже съм карал да са по-добри
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #5
          fiat_love написа:
          Новата Corsa е близнак на Grande Punto.
          точноно пазара си казва думата
          2015 Renault Megane Expression GT
          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
          Всичко за FIAT Bravo 2007

          Коментар


            #6
            За Кола на годината си казват думата журналистите, а тях кой как ги мотивира е друг въпрос!Така, че продажбите и мнението на купувачите си остават на заден план при подобна класация!Тъжно е, но какво да се прави, нека се порадват и други....

            Коментар


              #7
              hit-ko написа:
              За Кола на годината си казват думата журналистите, а тях кой как ги мотивира е друг въпрос!Така, че продажбите и мнението на купувачите си остават на заден план при подобна класация!Тъжно е, но какво да се прави, нека се порадват и други....
              Абсолютно вярно Особено за Автомобил на годината 2006 в България http://www.bgcar2006.com/index.php?page=votnajurito
              BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
              Среден разход на газ

              Коментар


                #8
                Гранде Пунто не е лош автомобил (на пръв поглед, не от личен опит), но ако бъдем реалисти не мисля, че щеше да е заслужено да стане 1-ви.Виж, за другата година мога да кажа, че новото Браво би могло да бъде конкуренция и да се бори за първо място! Аз лично харесвам Алфа 159 от концерна ФИАТ.
                FIAT Marea 1.9 JTD HLX

                Коментар


                  #9
                  Абе тия Ford и коли ли правят аз небях чувал!!! Grande Punto - N1

                  Коментар


                    #10
                    ако новото браво е толкова стръвно, като по предварителните снимки, което малко ме съмнява, ще е доста сериозен претендент.
                    "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
                    (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

                    Коментар


                      #11
                      charlie написа:
                      ако новото браво е толкова стръвно, като по предварителните снимки, което малко ме съмнява, ще е доста сериозен претендент.
                      така етези снимки, които си появиха са на доста "наточена" версиягумите са 225/40/18 !!!затова изглежда адски добре
                      2015 Renault Megane Expression GT
                      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                      Всичко за FIAT Bravo 2007

                      Коментар


                        #12
                        Аз лично харесвам Алфа 159 от концерна ФИАТНека не забравяме ,че Алфа 159 беше на трето място през 2005 год. за автомобил на год. в Европа.Тя отстъпи място на компактна кола , каквито печелят през последните години .Какво общо има този Форд с компактност ?Платформата на Гранде Пунто и Корса е една и съща ,но както и в бг Опел е по-предпочитан въпреки минусите си FIAT GRANDE PUNTO nomer 1 , но все пак последно по точки . Аз лично бях за пунтото ,но мислях че ще спечели волво С30 , защото оше с появата си почна да трупа награди и е първата кола на Волво в класа
                        Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

                        Коментар

                        Working...
                        X