Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Гуми 185/60/14 4бр. - ПРОДАДЕНИ!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Гуми 185/60/14 4бр. - ПРОДАДЕНИ!

    Заменям или продавам лети джанти 14-ки 5,5J с прилични гуми 186/60/14 за лети джанти 13-ки с гуми. При продажба цената на джантите е 300лв. а на гумите 120лв., но предпочитам бартер за да мога да обуя Пунтото с лети джанти за лятото.

    #2
    Извинявай за оффа ама аз пък се чудех дали да не си купя джанти 14" и да сменя 13" (железни). Тия не стават ли за Пунто???
    Пунто 1.1 1994 г.

    Коментар


      #3
      Струва ми се, че малко са големи. Мойто Пунто е "куцичко" -1,1 и ми се струва,че са тежки. Иначе му седят много добре. Аз затова и ги взех де.

      Коментар


        #4
        ако правилно съм разбрал цената на джантите 14-ки с гумите е 420лв...така ли
        FIAT PUNTO 1.7TD & MAZDA 323F & LANCIA PRISMA 1.6I.E. & OPEL ASKONA

        Коментар


          #5
          Ако продаваш само гумите, напиши едно лично да се разберем!
          Frontera Sport, X20SE март 1998

          Коментар


            #6
            По ми се иска да ги бартеросам както са комплект. Ако си намеря само джанти тогава ще продавам гумите отделно.

            Коментар


              #7
              а дали ще те устройват перфектни 14ки железни от БРАВО, джантите са като нови и ако са ти по-леки можем да ги завъртим без гуми и да кажеш колко ще искаш. 14ките ми са отлични, балансирани, неочукани, черни железарки

              Коментар


                #8
                Благодаря ти за предложението,но ме устройват единствено 13-ки лети. Железни си имам и ги карам със зимните гуми.

                Коментар


                  #9

                  Коментар


                    #10

                    Коментар


                      #11

                      Коментар


                        #12
                        Здрасти колега!Търся си лети джанти за типото и като гледам твойте ще ми паснат страшно!Само, че съм отделил около 250 лв. за лети джанти!Не искам да се пазаря, но кажи ако можем да измислим нещо по въпроса!Или дай предложение ти!Но 300 лв. са ми малко множко!Пиши все пак за да дсе видим и да се разберем!
                        Fiat Grande Punto

                        Коментар


                          #13
                          Имаш ново лично съобщение от мен! :D
                          Fiat Grande Punto

                          Коментар


                            #14
                            Джантите са продадени вече. Останаха само гумите.

                            Коментар


                              #15
                              Давай предложение за цена на гумите щото моите летни корморанки, ах, м....ммммм....
                              I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                              Коментар

                              Working...
                              X