Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам фарове за пунто след 2002

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам фарове за пунто след 2002

    Здравейте колеги, Продавам фарове VALEO от пунто, имат леки забележки - единия е леко замъглен от външната страна(полират ги по мивките за 10лв.) - вижда се на снимките - не е нищо прекалено, а по-бистрия му е счупена щипката от към решетката, и от двата липсва по един от капаците от задната страна, но който търси фарове 2-ра ръка най-вероятно поне капаците са му останали здрави Абе общо взето получавате каквото е на снимките както се казва.Иначе от вътре са повече от перфектни - аз ги купих, защото исках да си трансплантирам лупите в други фарове(не съм правил опити да ги отварям вадя и т.н.) но така и не разбрах как да си махна шарките отвътре на стъклата на моите фарове, а и не намерих като моите на добра цена, за да започна експеримента. Купих ги за 120 лв, (четири лупи по 30 лв. си е мн оферта, те китайските боклуци са по над 60 за брой), и искам да ги продам някъде около тази цена.Ето линк със снимките, защото няма с какво да ги ресайзна http://olx.bg/photos/ad/51207037/1/ЛС или 0883551178 - Марио
    тежък е животът лек...

    #2
    Кризисна цена - 80 лева до края на седмицата!!!!
    тежък е животът лек...

    Коментар


      #3
      60 ЛЕВА за двата!!!!!
      тежък е животът лек...

      Коментар


        #4
        До петък вечерта съм склонен на още по-голям коментар....искам да ги разкарам вече Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
        тежък е животът лек...

        Коментар

        Working...
        X