Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

електро сервиз

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    електро сервиз

    някой да знае добър ел.сервиз,че нещо ми изчезнаха светлините
    Fiat Croma 2.0 i. Turbo

    #2
    Re: електро сервиз

    procar написа:
    някой да знае добър ел.сервиз,че нещо ми изчезнаха светлините
    Не знам откъде си, но на така наречения Вишоградски(по Горнобански път като идваш, от кръстовището на Борис III и пътя за Перник продължаваш и на първия светофар завиваш на дясно и ще видиш три електросервиза) има три. Все има коли и бързо бачкат!

    Коментар


      #3
      Добър сервиз не знам, но добър майстор ако искаш...мога да ти кажа...
      N.Y. State of Mind

      Коментар


        #4
        ДОБЪР МАЙСТОР-СЕРВИЗ по ЕЛЕКТРОНИКИТЕ на КОЛАТА

        МОЖЕ да ви предложа ДОБЪР майстор по електрониките на колите и тунинг специално Диагностика там има и сервиз за двигатели и ходова чест.намира се срещу бившият обувен завод в кв"СЕРДИКА "като завиете от "Тотлебен "на дясно по бул "ИВАН ГЕШОВ" първата пряка веднага в дясно тел 0888966014 след 10ч до 19ч
        КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
        Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
        http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

        Коментар


          #5
          Дайте идеи за авто-електро сервиз, където ФИАТ го имат за кола... Днес се разходих на няколко места, където да ми съдействат за отстраняване на проблема, който дискутираме в "Консултации", но получих само откази, като последно бях близо до Дървеница и ми казаха, че нямали в момента ел-специалист и да съм отишъл в Ауто Италия (няколко стотин метра, в посока Бистрица).След като съм слушал толкова много за Ауто Италия, все пак се отбих за да ги попитам дали биха се захванали с този проблем и отзивчиво един от приемниците искаше и час да ми запише.... (по много груба естимация щяло да ми струва макс 100лв), обаче изобщо не ми се ще да ходя там, но ако нямам избор просто.....Поне да знам, дали имам право да стоя при автомобила, докато го ремонтират или имат политиката на Вантотрейд да не допускат хора по време на ремонта?!?Не ми се ще дори да ходя изобщо в сервиз, но 99% ще се наложи да се дърпат кабели на ново или най-малкото да се наставят нови. Освен това, ще трябва да се сменя ключ, който може би ще трябва да се търси или от автоморга или с поръчка от Италия. Т.е. сам няма как да се справя с ремонта и ми трябва свестен сервиз, с добър електричар!За Вантотрейд нямам идея дали имат кадърен и опитен...Дайте идеи за някакъв сервиз, където да се захванат с почти (надявам се) решен проблем с инсталация?
          FIAT Marea 1.9 JTD HLX

          Коментар


            #6
            perlsite написа:
            Дайте идеи за авто-електро сервиз, където ФИАТ го имат за кола... Днес се разходих на няколко места, където да ми съдействат за отстраняване на проблема, който дискутираме в "Консултации", но получих само откази, като последно бях близо до Дървеница и ми казаха, че нямали в момента ел-специалист и да съм отишъл в Ауто Италия (няколко стотин метра, в посока Бистрица).След като съм слушал толкова много за Ауто Италия, все пак се отбих за да ги попитам дали биха се захванали с този проблем и отзивчиво един от приемниците искаше и час да ми запише.... (по много груба естимация щяло да ми струва макс 100лв), обаче изобщо не ми се ще да ходя там, но ако нямам избор просто.....Поне да знам, дали имам право да стоя при автомобила, докато го ремонтират или имат политиката на Вантотрейд да не допускат хора по време на ремонта?!?Не ми се ще дори да ходя изобщо в сервиз, но 99% ще се наложи да се дърпат кабели на ново или най-малкото да се наставят нови. Освен това, ще трябва да се сменя ключ, който може би ще трябва да се търси или от автоморга или с поръчка от Италия. Т.е. сам няма как да се справя с ремонта и ми трябва свестен сервиз, с добър електричар!За Вантотрейд нямам идея дали имат кадърен и опитен...Дайте идеи за някакъв сервиз, където да се захванат с почти (надявам се) решен проблем с инсталация?
            Ако не ти е много дебел проблема що не звъннеш на Бобо?
            Fiat Stilo 1.8 16V

            Коментар


              #7
              Дай малко информация за него? Какъв е, с какво се занимава, къде се намира?
              FIAT Marea 1.9 JTD HLX

              Коментар


                #8
                perlsite написа:
                Дай малко информация за него? Какъв е, с какво се занимава, къде се намира?
                Горната тема има:http://www.fiat-bg.org/forum/viewtop...анимава се най-вече с диагностика, ел. проблеми и др. такива. Какъв е-еми младо момче Намира се в Лозенец, ако му се обадиш той ще ти обясни по-точно. На мен ми разреши "проблема" с еърбега. Абе ...бори до край.Твоя проблем какъв е с две думи, че не ми се рови в консултации?А,.. и кара Брава, така че...Оууу 333 мнения! Мноу смешно!
                Fiat Stilo 1.8 16V

                Коментар


                  #9
                  http://www.fiat-bg.org/forum/viewtop...полагам, някакво късо, причината все още не е изяснена, но предполагам, че има нещо общо с ключа/бутона, който се включва когато вратата на багажника се отвори или най-малкото има директна връзка с веригата, която прави проблем. Казано с 2 думи: отворен багажник, определена верига има консумация 12-13 ампера (гори, пуши... ), при затворен багажник 0.36А (колкото е една крушка)...Ако момчето си разбира от работата ще му обясня за 10 минути какъв е проблема и ако има опит сигурно ще го реши за час-два.
                  FIAT Marea 1.9 JTD HLX

                  Коментар


                    #10
                    perlsite написа:
                    http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=13186&start=0Предполагам, някакво късо, причината все още не е изяснена, но предполагам, че има нещо общо с ключа/бутона, който се включва когато вратата на багажника се отвори или най-малкото има директна връзка с веригата, която прави проблем. Казано с 2 думи: отворен багажник, определена верига има консумация 12-13 ампера (гори, пуши... ), при затворен багажник 0.36А (колкото е една крушка)...Ако момчето си разбира от работата ще му обясня за 10 минути какъв е проблема и ако има опит сигурно ще го реши за час-два.
                    Ясно, пиши каква е причината като се разбере, че ми е интересно...
                    Fiat Stilo 1.8 16V

                    Коментар


                      #11
                      ..и на мен ми е интересно
                      FIAT Marea 1.9 JTD HLX

                      Коментар


                        #12
                        Stoyan_68 написа:
                        Ясно, пиши каква е причината като се разбере, че ми е интересно...
                        Тук съм описал проблема и как го реших: http://www.fiat-bg.org/forum/viewtop...=0Остана само да намеря евтина компютърна диагностика, за да ми изчисти грешките...Идеи?
                        FIAT Marea 1.9 JTD HLX

                        Коментар

                        Working...
                        X