Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Класификация по модели

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Класификация по модели

    Предлагма да се направи клсификация на темите по модели.Така ще се търси и намира много по-лесно информация за даден модел.Това е направено добре на форума на Цитроен с падащо меню.

    #2
    Re: Класификация по модели

    crowes написа:
    Предлагма да се направи клсификация на темите по модели.Така ще се търси и намира много по-лесно информация за даден модел.Това е направено добре на форума на Цитроен с падащо меню.
    Дано ще се намали посещаемостта за даден модел, а има доста сходни проблеми за всички Фиати.Не удачно такова разделение! То ще доведе до разделение, а не към обединение на усилята на знаещите или имащите опит с подобни проблеми. Като се пусне една тема ще остане без отговори за дълго време. Колкото повече виждат темата ти толкова по-добре.

    Коментар


      #3
      няма да е удобно такаа и много проблеми са сходни при всички модели
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #4
        Mi ....

        Kо мога да кажа аз повече , освен , че този форум за нищо не става !3 дена се мача да открия нещо и напразно за каф чеп ми е тогава

        Коментар


          #5
          ами питайкато не ти харесва...
          2015 Renault Megane Expression GT
          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
          Всичко за FIAT Bravo 2007

          Коментар


            #6
            Re: Mi ....

            crowes написа:
            Kо мога да кажа аз повече , освен , че този форум за нищо не става !3 дена се мача да открия нещо и напразно за каф чеп ми е тогава
            Ако пишеш "мача" вместо "мъча", "каф" вместо "какъв", "ко" вместо "какво" не се учудвам, че нищо не можеш да намериш с търсачката Българино! Сигурно вместо "спирачки" пишеш "кучки", "копки" или знам ли още какво... Пък после форума за нищо не ставал...Пък и за пръв път чувам за "Цитроен"! Това фафли ли са или бисквиди!?
            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
            Нека Силата на бъде с Нас...

            Коментар


              #7
              Re: Mi ....

              crowes написа:
              Kо мога да кажа аз повече , освен , че този форум за нищо не става !3 дена се мача да открия нещо и напразно за каф чеп ми е тогава
              Ами кво правиш тука - явно не ти е мястото тука!Пичето не си направило труда да гледа почнал да дава акъл и определение! Пък, че и като не е одобрено мнението от повечето хора почва и да се сърди. Явно не умеш да губиш. Айде чао!

              Коментар


                #8
                Re: Mi ....

                kiro_of_the_day написа:
                crowes написа:
                Kо мога да кажа аз повече , освен , че този форум за нищо не става !3 дена се мача да открия нещо и напразно за каф чеп ми е тогава
                Ако пишеш "мача" вместо "мъча", "каф" вместо "какъв", "ко" вместо "какво" не се учудвам, че нищо не можеш да намериш с търсачката Българино! Сигурно вместо "спирачки" пишеш "кучки", "копки" или знам ли още какво... Пък после форума за нищо не ставал...
                Космоса ни е крив... тая радиация и тя не добре, кво да кажем за топенето на ледовете

                Коментар


                  #9
                  Че ми е и почти градски - от Сливен.

                  Коментар


                    #10
                    Има логика за класификация по модели, но не във форума а в сайта. Коментирахме го тука http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=9958 но на този етап темата не получи развитие, все пак трябва работа да се върши... а всеки е зает с основната си работа и за това явно време не остава.Иначе напълно споделям мнението че в консултациите няма сми да ги разделямв, доста неща са с еднакви симптоми и проблеми.
                    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                    Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                    Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                    http://forum.fiat-bg.org

                    Коментар

                    Working...
                    X