Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

VISA 1.83 + TachoPro + VAG-COM = 300lv

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    VISA 1.83 + TachoPro + VAG-COM = 300lv

    продава се VISA 1.83 + TachoPro + VAG-COM за 300лв три адаптера са,продавам ги поради това че два от тях немога да ги подкарам защото искат чист дос и два ком-порта а аз ги нямам и от 1 година ми сабират прах,това не означава че ще ги дам на по ниска цена от посочената значи с ваг-кома съм работил досега и вече неми трябва защото имам друг,а тахото немога да го подкарам защото нямам дос но понеже част от схемата му се изпалнява като тази за ваг-ком адаптера съм го пробвал със софтуера на ваг-а и си работи перфектно,визата несъм я подкарвал защото нямам два ком порта и дос но съм и закачвал изводите и лампичката която показва че съм закачил + и - си светва!попринцип когато ги копувах ми ги пробваха и те си работиха,незнам дали от седене може да са се счупили така че ги продавам и не мога да ви дам думата си че вие ще ги подкарате трябва някои които им разбира тои да ги подкара съответно с подходящия компютър!това е които иска иска които не здраве да е а снимки ще пратя на всеки които иска!

    #2
    за тези които незнаят какво продавам ще кажа по някои друга дума за адаптерите:виза 1.83 или още позната като унискан е предназначена за диагностика(реални параметри,прочитане и изтриване на грешки в ЕКУ и др) на автомобили европеиско производство от 1990г до 2001г.ТАХОПРо-то е за сменяне на показанията на електронните километражи през диагностичния куплунг,а ваг-ком-а е прибор които има вазможност да тества всички електронни модули(четене изтриване на грешки + адаптиране + обучаване на различни модули)за автомобили от ваг групата които са VW,AUDI,SEAT и SKODA

    Коментар


      #3
      250лв

      Коментар


        #4
        Адаптера има ли букси за колата?

        Коментар


          #5
          morg написа:
          Адаптера има ли букси за колата?
          pogledni v autodiags.com vij VISA ECU READER! moite sa po absolutno sa6tiq na4in napraveni!ne ot men a ot druga takava firma triger elektroniksГрадски !! Пишете на кирилица моля ви!rustson

          Коментар

          Working...
          X