Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Заляха ми колата с киселина

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Заляха ми колата с киселина

    Днес сутринта поглеждам през прозореца и гледам не6то ми чернее на колата слизам и ко да видя колата ми залята с киселина напроо изперках.А и не само мойта още 4 коли така на други паркинги.Дали ще ми изплатят щети от каското

    #2
    Re: Заляха ми колата с киселина

    pugsy написа:
    Днес сутринта поглеждам през прозореца и гледам не6то ми чернее на колата слизам и ко да видя колата ми залята с киселина напроо изперках.А и не само мойта още 4 коли така на други паркинги.Дали ще ми изплатят щети от каското
    pugsy, май се опитват да ви вкарат на охраняем паркинг! Ако има подобен на близо, там търси проблема. Стара и престара люлинска ситуация /там живеех преди/.
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    Коментар


      #3
      плащат за това аз съм виздал такава кола пред БълИнс

      Коментар


        #4
        Само пълно каско и никакъв платен паркинг А тия дето го правят това с киселината-с една тръба бой по ставите на коленете и на ръцете
        SKODA 105L '78
        PUNTO 1.2 MPI ELX '94
        FIAT 126p '89
        TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
        GRANDE PUNTO 1.2 '06

        Коментар


          #5
          след малко ще ходя до евроинс да видя какво ще стане,а относно извършителят рано или късно ще се разбере и ще му откъсна ръцете

          Коментар


            #6
            Би следвало да ти заплатят. Само след това отиди на приличен майстор, който няма само да прекитне и боядиса...

            Коментар


              #7
              За пръв път чувам за заливане на кола с кислена. Гадини мръстни Дано да ти покрият щетите.
              FIAT MAREA - 1997г 1.6 16V elx

              Коментар


                #8
                ходих до застрахователите описаха щетитр и еикаъ наи много ще ти дадем 200лв. е аз за тея 200 лв няма да опраа 2-та капака.ама кво да се праи сега кола с каско ще я държа на паркинг.

                Коментар


                  #9
                  pugsy написа:
                  ходих до застрахователите описаха щетитр и еикаъ наи много ще ти дадем 200лв. е аз за тея 200 лв няма да опраа 2-та капака.ама кво да се праи сега кола с каско ще я държа на паркинг.
                  Дружба 2 викаш... А да са им замеряли "паркингите" с молотовки скоро, а? Сори, да не четат малките деца, ама путка им леина.....

                  Коментар


                    #10
                    Първо почнаха с чупене на огледала,после пирони а сега киселина,ма накрая ще им откъсна ръцета ако ги набарам.Един приятел си взе хонда незнам ква беше за 30 000 чисто нова след 2 седмици цялата надрана до ламарина

                    Коментар


                      #11
                      Дано и техните коли така да пострадат
                      Fiat Tempra 1.8 i.e. DOHC SW

                      Коментар


                        #12
                        emdless4 напрао ....им майчина! Кво ли няма да измислят...
                        #FiatBg

                        Коментар

                        Working...
                        X