Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"Шкода" измисли стая на колела

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    "Шкода" измисли стая на колела

    Прикачени файлове

    #2
    от 3 дни имаме една такава - служебнадобро е автомобилчето, и отвън и отвътре1,4 дизел - 80 конякато го покараме повечко ще ви кажа как е разхода е такива неща
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      sev написа:
      от 3 дни имаме една такава - служебнадобро е автомобилчето, и отвън и отвътре1,4 дизел - 80 конякато го покараме повечко ще ви кажа как е разхода е такива неща
      И да не забравиш да споделиш :D Айде карай бързо и пиши

      Коментар


        #4
        sev написа:
        от 3 дни имаме една такава - служебнадобро е автомобилчето, и отвън и отвътре1,4 дизел - 80 конякато го покараме повечко ще ви кажа как е разхода е такива неща
        Що нещо им нямам вяра на тези три цилиндрови дизелчата. Наскоро на светофар слушах как работи такова "Поло" 1.4 ТDI.Стори ми се много щумна... тракаше все едно удряш капаците на две тенджери един в друг!
        SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

        Коментар


          #5
          Шумна е, да. карал съм служебна такава... Иначе показва добър разход, все пак е малка. Иначе бащата има Октавия 1.9TDI новата 105коня. Направо ми събраха очите тия чехи(то не че има нещо чешко в колата, но..) Градско харчи 6, в задръствания 7, а като ходих на море с нея тва лято - 5 човека и фулл багаж - 5,3. Като не съм от най-спокойните шофьори. Иначе тва "Румстърче" изглежда перфектно на външен вид... Абе бая дръпнаха чехите, не може да се отрече
          FIAT BRAVO 1.6 16V

          Коментар


            #6
            doofiat написа:
            И да не забравиш да споделиш :D Айде карай бързо и пиши
            ще почаш малко :D че до тази машина нямаме постоянен достъп за разлика Фабиите :D пък и за разхода ще трябва да се поразработи, защото на Фабийките първите 2-3000 км разхода беше с около 2 литра по-висок от сега
            2015 Renault Megane Expression GT
            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
            Всичко за FIAT Bravo 2007

            Коментар


              #7
              днес я покарах малкоот Люлин до Овча Купел и обратновози твърдо като Фабиадвигателя е шумениначе интериора е добърразход по бордкомпютър 6,0
              2015 Renault Megane Expression GT
              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
              Всичко за FIAT Bravo 2007

              Коментар

              Working...
              X