Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Off topic

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Off topic

    Определено темата не е за тука, но на друго място мисля, че няма да я прочете правилния човек . Значи вчера 08.11.2006 към обяд в Люлин 9 до Европата имаше едно спряло тъмно-синьо Браво май беше със затъмнени задни стъкла. Беше невероятно на външен вид и като потегли издаде много як звук. Ако някой се познае да пише . Искам да питам за ауспоха какъв му е и от къде въобще извади тоя як звук. Дали има и спортен филтър и т.н. Абе колата беше точна както искам да си направя и мойта да не е няква супер футуристична, но да събира погледите.

    #2
    Може да съм бил аз вчера цяла софия обиколих От както имам дупка на гърнето от долу се получава много як ’feat." от гърнето и дупката доста басово :D

    Коментар


      #3
      Да така изглеждаше колата като на картинката ти. Имам три въпроса : 1. Какво ти е гърнето и колко струва (много бързо се изстреля и не можах да го огледам, но изглеждаше много добре отзад ) ?2. Имаш ли спортен въздушен филтър ?3. По какъв начин си си затъмнил задните стъкла и колко пари ти излезна ?И една молба сложи няколко снимки на колата си много ме радва.

      Коментар


        #4
        Комши-bscsystem, аз пък ще те попитам в кой блок в Подуене живее? Щото тука около мен пълно с Бравоси, ама с никой не се познавам Ще е добре да се видим в квартала
        BMW E90 320D
        ех. FIAT COUPE 2.0 16V
        ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
        ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

        Коментар


          #5
          Не съм бил аз значи. Джантите ми в момента са железарки. Нямам филтри колата ми е от икономичните, защото за мене това е най-добрия градски вариант , ръгачката е алфаджииска. Стъклата един приятел ми ги затъмнява, но преди известно време ми ги строшиха и трябва пак да се затъмняват (предните имам предвид), а задните са ми тъмни още. Гърнетата са италианки някакви ще видя какъв е модела и ще пиша..Вадят много як басов звук, дори и на слаб двигател като тоя, но нещо колата си я попрецаках и като мине 3000 оборота и почва да стърже ще ходя да ги оправям тия дефекти. Ударих я от долу и някаква дупка и направих са бръмчи още по яко и мисля да не я оправям благуне, рядко се прибирам баш във вкъщи за това може да не си ме виждал. Нямам дръжки, ако това ти помогне да ме отличиш от другите фиатки и имам стикер на клуба. Засечи ме някой път да се запознаем!

          Коментар

          Working...
          X