Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Отново за голфаджийте...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Отново за голфаджийте...

    Знам, че вече е доста изтъркано, но след поредната случка искам отново да ви напомня, като видите нещо подобно около вас просто си отваряите очите на четири...Вчера, отивайки на работа се каня да завия на ляво, движейки се в една безлюдна, но доста дълга и права уличка в Хладилника. Пред мен няма никой, поглеждам в огледалото и виждам някакъв голф на 50-тина метра зад мен, инстинктивно веднага ми светна червената лампичка в главата , дадох ляв мигач дори малко по-рано от необходимото и започнах да намалявам. Точно, когато тръгнах да завивам тоя с голфа реши да ме изпреварва от ляво. Надух клаксона и почти спрях, тоя се стресна и в последния момент се отказа. Знам, че има доста свестни хора, които карат голфове и понякога е малко гадно всички да се слагат под общ знаменател, но в случая ме спаси точно преднамереното отношение към тях. Така, че просто винаги имайте едно наум, защото в много от случаите голф си е диагноза
    Fitat Marea Weekend '99 ELX 1.9 JTD

    #2
    Re: Отново за голфаджийте...

    u_men написа:
    ...... голф си е диагноза
    Колега разбира се че си е диагноза. Тея хора са опасни .
    FIAT MAREA - 1997г 1.6 16V elx

    Коментар


      #3
      Re: Отново за голфаджийте...

      flx написа:
      u_men написа:
      ...... голф си е диагноза
      Колега разбира се че си е диагноза. Тея хора са опасни .
      а ми аз да ви кажа, че познавам доста добри и внимателни шофьори които карат голф и това голфаджии е много далеч от истината, защото аз лично много малко съм виждал да се правят на състезартели с голфчетата и това са предимно пешлигарчета на 18 години, които сигурно току що са скочили от жигулката в голфа и си мислят, че карат самолет. Работата е, че хич не ми пука за такива и изобщо не ме интересува че ми се натискат по светофарите и ми се правят на Шумахер. Препоръчвам ви и на вас да не им обръщате внимание така по-мако ще се ядосвате
      Fiat Marea Weekend 1.6 16v SX '98г.
      Lancia Dedra 1.6 91г.

      Коментар


        #4
        абсолютно вярно, те на тия голфаджийте им личи от километри, че не са добре, като са се качили на колите си дето сигурно са мой набор и си мислят че са на Монца, но това са един определен тип голфчета, със затъмнени джамци и неончета на пръскачките, пълен селски tuning. Но разбира се, има си и много свестни хора с голфове. А за тия оборотните.. и на тях им се намира цаката, напоследък по улиците все голфове ми правят път и ме пускат. А с тия издухани коли.. дори да се правят на много наежени, доникъде не могат да стигнат по светофарите
        Punto 1.1

        Коментар


          #5
          САМО ГОЛФ 3 С REMUS, ФОЛИО НА СТОПОВЕТЕ И ПЕРНИШКА РЕГИСТРАЦИЯ!!!! :D :D :D
          Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
          Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
          ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

          Коментар


            #6
            Yavor написа:
            САМО ГОЛФ 3 С REMUS, ФОЛИО НА СТОПОВЕТЕ И ПЕРНИШКА РЕГИСТРАЦИЯ!!!! :D :D :D
            Много точно казано !!!!!
            Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

            Коментар


              #7
              Това с Голф-четата на мен най-често ми се случва като минавам през Студентски град :D :D :D
              SKODA 105L '78
              PUNTO 1.2 MPI ELX '94
              FIAT 126p '89
              TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
              GRANDE PUNTO 1.2 '06

              Коментар


                #8
                Напоследък освен голфове се навъдиха и от малките сеатчета със селски тунинг, силна музика и кубета в багажниците. Много смешни хора ги карат. Набримчили муиката до дупка (най-често азис Yellow_Flash_Colorz_PDT_29 Yellow_Flash_Colorz_PDT_31 ) а немощните тонколонки гъгнат и кривяр звука на 40% поне - ужас!

                Коментар


                  #9
                  Humppa написа:
                  Напоследък освен голфове се навъдиха и от малките сеатчета със селски тунинг, силна музика и кубета в багажниците. Много смешни хора ги карат. Набримчили муиката до дупка (най-често азис Yellow_Flash_Colorz_PDT_29 Yellow_Flash_Colorz_PDT_31 ) а немощните тонколонки гъгнат и кривяр звука на 40% поне - ужас!
                  Ела в Пещера и ще видиш за какви селски гъзари става въпрос..p.s Сега на мода излезнаха 318 с тъмен джам и мангалско,"изкривено" звучене,задължително със свалени предни стъкла...а ако няма дебел ремус отзад значи не е бегачка
                  еx Fiat Coupé 1.8 16v '99
                  Fiat Tipo 1.6 i.e Suite '94

                  Коментар


                    #10

                    Коментар


                      #11
                      Ами аз като бях в цопривщица видях: голф2 тъмни стъкла ,лепенка ремус и на предния капак голяма лепенка, с емблемата на ферари Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 Yellow_Flash_Colorz_PDT_04
                      FIAT TIPO 1,6

                      Коментар


                        #12
                        Yellow_Flash_Colorz_PDT_45 МИсля че психолозите нямат точна дума за тази диагноза ГОЛФ Yellow_Flash_Colorz_PDT_29

                        Коментар


                          #13
                          не съм съгласен с вас ама няма за какво да се разправяме за глупости :D просто знам аз как си карам голфеца и моите познати.и НЕ казвам че няма рейсърчета с голфчета които застрашават всички участници в движението!Но не може просто така по колата да се съди кой какъв е

                          Коментар


                            #14
                            golf

                            И на мен ми се струва че не трябва да съдим за хората по автомобила, но е факт, че мнозинството от некултурните водачи по пътищата карат точно VW Golf. За съжаление тези фукльовци създават лош имидж на всички шофьори ползващи същата марка автомобил.Това си има и логично обяснение - да не забравяме, че основната причина за някой младеж да се сдобие точно с GOLF, а не с друг автомобил си е типично детското желание да се "реже" с останалите автомобилисти по светофарите.
                            минимум електроника в колата = максимум възможности за "направи си сам" подобрения
                            Tipo 1.4 карбуратор 350 000km без ремонт на двигателя. По последни данни-вероятно достоверни, но не 100%, май километрите са 250 000км.

                            Коментар


                              #15
                              Вижте това,то е достатъчно за тях

                              ПРАВОЪГЪЛНА КУТИИКАБЕЗ БАГАЖНИК - С КОЛЕЛАСЪС МОТОРЧЕ ДОСТА ШУМНО,НАБЕДЕНО ЗА КОЛА,МАЙКА МУ Е КОСТЕНУРКАВОЗИШ СЕ ВЪВ НЕГО СВИТТО В ЕВРОПА Е НЕНУЖНО,НО У НАС Е СУПЕР ХИТ!ЗАХАБЕНА НЕМСКА БРИЧКАИ С ДИЗАЙН НА ВСЕДЕХОДТО КУПУВА СЕ СТРАХОТНООТ ДЕБИЛ И ИДИОТ!!!ИМИДЖ СТРАШЕН ИМА БРАТКО,ВНАСЯМЕ ГО И ДО ДНЕСИ ПОНЕ СМЕ МАЗОХИСТИ,МАЖЕМЕ СЕ ЗДРАВО С ГРЕСРЕМОНТИРАМЕ, НО ЗНАЕМТУЙ Е ЗДРАВАТА КОЛАИ ПРЕД НИКОГО НЕ ЩЕ ПРИЗНАЕМ:КАК Е ШИБАНО ТОВА.ХВАНЕШ ЛИ ОБАЧЕ ГОЛФ-А,ЩЕ СЕ ДРУСАШ ЗДРАВО ЗНАЙОТ ЦЕНИ И ОТ ПАВЕТАПЛОМБИТЕ ЩЕ ПАДНАТ МАЙ...
                              FIAT Coupe

                              Коментар

                              Working...
                              X