Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нов раздел НОВИНИ? Защо не?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Нов раздел НОВИНИ? Защо не?

    Понеже виждам напоследък, че колегата soulkeeper е доста активен в публикуването на новини и новости, някои лично за мен доста интересни, интригуващи и полезни, защо не се обособи един нов раздел НОВИНИ, в който да се публикуват тези новости, доказани, извадки от нововъведения по правилниците и темподобни, които няма какво токлова да се обсъждат, а просто да се събират на едно място, като в справочник за по-прегледно?

    #2
    подкрепа

    Подкрепям изцяло колегата, това ще е полезно и за новини свързани с ФИАТ и др...
    Истината е някъде там!

    Коментар


      #3
      Не е лишено от смисъл това! И аз подкрепям! Макар че на главната страница на САЙТА си има такъв раздел!
      Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
      Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

      Коментар


        #4
        И аз отдавна си мисля за такъв раздел. И според мен има нужда от него, за да си разширим коментарите/съветите по други общи теми и интереси. Например аз съм видял интересна новина и я бутам в Общи приказки. Имам предвид обаче новини и от ежедневието, които са по-интересни.

        Коментар


          #5
          rustson написа:
          Не е лишено от смисъл това! И аз подкрепям! Макар че на главната страница на САЙТА си има такъв раздел!
          Ами има - при това не само на заглавната страница, ами си е цял раздел на сайта. Само няма кой да пише в него... Изглежда мнозинството хора от форума изобщо и не поглеждат сайта (и имат основание, доколкото в него няма много информация, а пък актуална - още по-малко). Пример: за 3 седмици в текущата анкета са гласували няма и 550 души (т.е. приблизително колкото посещават форума за един ден!). Ама тя темата за сайта е по-дълга и широка...Щом има мераклии да публикуват новини, не виждам защо не пускат (и) в съществуващия раздел на сайта. Вярно, че не всички ще са походящи за там - за другите все ще се намери място във форума. Е, ще трябва малко повече усилие от
          FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

          Коментар


            #6
            аз да кажа нещо дребно не съвсем по тази тема, за което се извинявам
            Pecho написа:
            САЙТА
            аз лично случайно попаднах във форума на Фиат, даже нямам фиат, ама какво от това Чета само някои подфоруми, не всички. Като на този подфорум чат-пат му хвърлям по едно око.Та сега тука разбирам че имате и сайт. Зачудих се досега що не съм попадал на него?Хубаво ще е във форума да има директен линк към сайта някъде отгоре. Е сега разбрах какъв е линка (не че е нещо кой знае колко сложно за досещане). Например горе в ляво картинката на която пише "Фен Клуб FIAT България" е линк към форума, по-добре ще е ако е линк към сайта. Или да сложите пак там някъде отгоре при тайтала и друга картинка която да е линк към сайта. Аз реално затова не съм разбрал че имате и сайтСори за отклонението от темата за която говорите
            Audi 1.8S златен талон

            Коментар


              #7
              Новият раздел "Новини" вече е факт! http://www.fiat-bg.org/forum/viewforum.php?f=35Скоро може би ще си има и модератор, ако колегата се съгласи!
              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
              Нека Силата на бъде с Нас...

              Коментар


                #8
                kiro_of_the_day написа:
                Новият раздел "Новини" вече е факт! http://www.fiat-bg.org/forum/viewforum.php?f=35Скоро може би ще си има и модератор, ако колегата се съгласи!
                Ами като гледам той трябва да е ясен soulkeeper над 90% от темите са пуснати от него :D
                BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
                Среден разход на газ

                Коментар


                  #9
                  masterkar написа:
                  kiro_of_the_day написа:
                  Новият раздел "Новини" вече е факт! http://www.fiat-bg.org/forum/viewforum.php?f=35Скоро може би ще си има и модератор, ако колегата се съгласи!
                  Ами като гледам той трябва да е ясен soulkeeper над 90% от темите са пуснати от него :D
                  :D Естествено! Просто изчаквах неговото съгласие. От днес колегата soulkeeper е модератор на раздела "Новини"! Да му пожелаем успех и спорна работа.
                  VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                  VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                  VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                  VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                  Нека Силата на бъде с Нас...

                  Коментар


                    #10
                    Успех и спорна работа и от мен на колегата soulkeeper !
                    BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
                    Среден разход на газ

                    Коментар

                    Working...
                    X