Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам части от Фиат Браво 1.6 16v

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам части от Фиат Браво 1.6 16v

    Здравейте,имам няколко останали части от колата ми, които може да влязат в употреба на някой.Като за начало :Стопове 2 на брой единият е счупен малко в ъгъла. 25-30лв. е цената и за 2-та.Радиатор с вентилатора, казанчето и другите му неща - 50лв. (Колата не е удряна, скъса ангренажен ремък) Не разбирам много от коли, но доколкото знам този радиатор или по точно казанчето пасва само на 1.6 16в.Всмукателен колектор (метален) които включва стъпково моторче, дебитомер и дросел. Продавам целя комплект защото не мога да ги разглобя, цената е 90лв. за всичко.Бубина - "Чампион" БАЕ 92 АХ 12 волта. От Фиат Браво 1.6 16в 1997-ма година. Нямам никаква идея на какви модели би станала. Цена 40лв.Кабели за свещи - 25лв.Компютър - На него пише, че става за Браво Мареа и Ланчия Делта 1.6 16в Марка: Магнети Марели. Цена: 35 лв.Мога да пращам с Еконт или да предавам на място ако сте от София. Имам снимки на всички части само ми пишете.Можете да се свържете с мен тук или да ме намерите в скайп : Stefy188

    #2
    Какъв е цвета на Бравото ?
    Bravok 1.6 16vGT ГИ FOBOS

    Коментар

    Working...
    X