Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До най голямото знаме развявано някога в България за 3 март

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    До най голямото знаме развявано някога в България за 3 март

    В мъгливия и дъждовен ден на 3 март решихме да уважим празника като направим една разходка до село Бов в Искърското дефиле по старият път за София. Най големият трибагреник в историята на България 8 метра се развяваше гордо на най високия връх над селото като масово преминаващите автомобили спираха да погледнат и да се снимат със знамето .След това минахме по Вазовата еко пътека която минава покраи четвъртият по височина водопад у нас Скакля след това имахме намерение да отидем до хижа Тръстеная известна с малиновата плантация и дегустацията на вино и ракия от малини мислехме там да обядваме но се оказа че пътя до там е само за високо проходими машини понеже е целият в ями пълни с вода абе ужас на няколко пъти ми застърга от долу макар че мареата не е толкова ниска и се отказахме не си струваше да си потроша колата или да заседнем в някоя от локвите и там да нощуваме по късно научих но беше вече късно де че от еко фермата до хижата предлагали извозване с джипове от гара бов до хижата и фермата можеби ще се възползваме на пролет от предложението мястото е хубаво около хижата и фермата има езера в който може да се лови риба а цените на храната и нощувките символични.
    Прикачени файлове
    Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

    Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
    Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

    #2
    Аз съм родом от там 17 години съм живял в Бов,имам и 3 етажна къща :P
    Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
    И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
    .

    Коментар


      #3
      Хубава разходка, готини снимки, ама във второто изречение малко точки и запетаи да беше използвал....
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        #4
        cs_aleksandar написа:
        Аз съм родом от там 17 години съм живял в Бов,имам и 3 етажна къща :P
        Колега ти с тая 3 етажна къща си готов за селски туризъм хапване пийване под асмата нощувки гледам доста хора бръмчът из района на селцето пък и лъкатнишките скали са наблизо рай за катерачите.
        Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

        Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
        Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

        Коментар


          #5
          emzo написа:
          Хубава разходка, готини снимки, ама във второто изречение малко точки и запетаи да беше използвал....
          Съжалявам колега ама след толкова години по чужбината там няма къде да пиша на кирилица малко съм позабравил къде се слагаха препинателните знаци срамна работа ама какво да се прави сори още веднъж
          Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

          Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
          Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

          Коментар


            #6
            cs_aleksandar написа:
            Аз съм родом от там 17 години съм живял в Бов,имам и 3 етажна къща :P
            Форумна среща?

            Коментар


              #7
              Immortal написа:
              cs_aleksandar написа:
              Аз съм родом от там 17 години съм живял в Бов,имам и 3 етажна къща :P
              Форумна среща?
              Ама по мъжки.
              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

              Коментар


                #8
                Immortal написа:
                cs_aleksandar написа:
                Аз съм родом от там 17 години съм живял в Бов,имам и 3 етажна къща :P
                Форумна среща?
                Ми да що не колегата има 3 етажна къща мястото хубаво под балкана чист въздух един път а в раьона има и хижа и еко ферма която отдава 3 обзаведени къщи за гости а до нея езера за риболов само че там е подходящо за оф роудъри пътя до там е мнооого лош тук на снимките се вижда пробвах да стигна ама няколко пъти застърга отдолу на мареата и се отказах а иначе цени Народни вижтеhttp://chemernik.com/tourism/2013-07-16-13-44-52
                Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

                Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
                Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

                Коментар


                  #9
                  На езерата съм ходил хиляди пъти на риба ама само едното става,това което е по горе.С кола може да се качи мисля и през Лакатник и май пътя е по хубав,ама аз си минавах през селото,бравото с 5 човека не ми е закачало,само на едно място ги карах да слязат.Фермата нито един път не съм я посетил,а се занимавах с развитието на туризма в областта,тогава още ученик ( завърших туризъм).Ето това е страницата във Фейсбук ако някой се интересува може да погледне има много снимки и информация https://www.facebook.com/Bov1206 Иначе като си ходя там ми е много яко,въздуха птичките тишината хората.Много е готино да си вървиш по улицата и да се поздравяваш с хората (ама там всички се познаваме ) а населението е 1300-400 някъде. http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%93%...91%D0%BE%D0%B2 ето инфо и от уикито Е^аси и рекламата направих,но аз съм от хората които подкрепят селският туризъм
                  Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
                  И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
                  .

                  Коментар


                    #10
                    cs_aleksandar написа:
                    На езерата съм ходил хиляди пъти на риба ама само едното става,това което е по горе.С кола може да се качи мисля и през Лакатник и май пътя е по хубав,ама аз си минавах през селото,бравото с 5 човека не ми е закачало,само на едно място ги карах да слязат.Фермата нито един път не съм я посетил,а се занимавах с развитието на туризма в областта,тогава още ученик ( завърших туризъм).Ето това е страницата във Фейсбук ако някой се интересува може да погледне има много снимки и информация https://www.facebook.com/Bov1206 Иначе като си ходя там ми е много яко,въздуха птичките тишината хората.Много е готино да си вървиш по улицата и да се поздравяваш с хората (ама там всички се познаваме ) а населението е 1300-400 някъде. http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%93%...91%D0%BE%D0%B2 ето инфо и от уикито Е^аси и рекламата направих,но аз съм от хората които подкрепят селският туризъм
                    Евала колега за инфото и аз съм за селския туризъм град град ама друго си е да идеш някаде под балкана на въздух и спокойствие и да те будят птичките а не колите.
                    Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

                    Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
                    Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

                    Коментар

                    Working...
                    X