Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Познайте кой е тук?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Познайте кой е тук?

    Опа ето дойде дече и моя ред да се поява във форума и да го прегледам-в буквалния смисъл защото темите от както ме няма-39 дни са станали много-само така да бъде!И нещо друго-направо умрях от кеф’’’ като видях че в мойта тема която я бях пуснал да се пише от време на време по някоя приказка има вече 3 страници=-благодаря на всички който са допринесли за това и на тези който ще допринасят-свалям Ви шапка и падам на колене :P :P :P Този форум ще се развие с пълна сила и като излезна на свобода ще има италиан тур де булгария Единственото нещо за което съжалявам е това че немога да видя всички теми-ама след това пазате се идват 100 мнения на ден!!!!БЛАГОДАРЯ ВИ
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    #2
    Хехеей, здрасти. Как е службата? Върви ли? Yellow_Flash_Colorz_PDT_08
    FIAT MAREA - 1997г 1.6 16V elx

    Коментар


      #3
      Това беше отпуската мина тъй бързо че не се усетиМного гадноТрябва да се видиме и с вас момчета но времето е тай малко че дори не успях да си свърша всичката работа Следващия път дано да бъде всичко по-добре и да имам време да се срещнеме и да не се забравимЛека и успешна 1-2-3.. седмициУСПЕХ С ФОРУМА И ДАНО ЗАДМИНЕМ ВСИЧКИ!!!!
      A20DTH ЖТД ама не баш
      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

      Коментар


        #4
        BO написа:
        Това беше отпуската мина тъй бързо че не се усетиМного гадноТрябва да се видиме и с вас момчета но времето е тай малко че дори не успях да си свърша всичката работа Следващия път дано да бъде всичко по-добре и да имам време да се срещнеме и да не се забравимЛека и успешна 1-2-3.. седмициУСПЕХ С ФОРУМА И ДАНО ЗАДМИНЕМ ВСИЧКИ!!!!
        О, BO, сполай ти! Всичко ще мине и ще замине.Сега си спомням с носталгия за моите такива години... Уволних се преди 25.. !!!!Не забравяй малко фолклорната приказка, която важи с особена сила там " ТАРИКАТ МЪЖ НЕ СЕ ОПЛАКВА"!Сполай ти и до скоро!
        SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

        Коментар

        Working...
        X