Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам алуминиеви джанти - ПРОДАДЕНИ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам алуминиеви джанти - ПРОДАДЕНИ

    Продавам 4 бр. алуминиеви джанти BBS 14 цола 6J 4x98 ET38, прави, в много добро състояние (нямат капачки). Обути са с гуми: отпред MICHELIN PILOT 185/55, отзад BRIGSTONE POTENCA 185/60, всичките са с борд(защитават ръба на джантата от удар и издраскване). Цена 300 лв. GSM 0886890200http://snimka.bg/album.php?album_id=73937

    #2
    Ако решиш да продаваш отделно само гумите, интересуват ме Бриджстоуна.
    Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
    --- в сърцето завинаги... ---
    Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

    Коментар


      #3
      Sandeto написа:
      Ако решиш да продаваш отделно само гумите, интересуват ме Бриджстоуна.
      ако искаш може да се комбинираме - аз искам само джантите.ЛС или на 0898616010.
      "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
      (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

      Коментар


        #4
        charlie написа:
        Sandeto написа:
        Ако решиш да продаваш отделно само гумите, интересуват ме Бриджстоуна.
        ако искаш може да се комбинираме - аз искам само джантите.ЛС или на 0898616010.
        Съгласен да се комбинираме, ама 1-2 проблема за до-разрешаване... 1) не видях веднага, че човека е от Русе и малко трудно ще стане огледа, че то все пак гуметата се гледат - ДОТ, грайфер, вулканизации/лепене; 2) какво ще правиме с Мишелинките... аз искам само двата Бриджстоуна.
        Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
        --- в сърцето завинаги... ---
        Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

        Коментар


          #5
          Момчета джантите могат да се пратят по ЕКОНТ с наложен платеж или ако някой ваш познат пътува може да ги вземе.Sandeto гумите не са лепени аз гарантирам, защото като ги купувах бях там и точно за това гледах (лепенки, фитили и др.). Грайфера се вижда на снимките, утре ще го измеря и DOT ще погледна.

          Коментар


            #6
            Джантите се продават още.

            Коментар


              #7
              а тия за фиатка стават ли и продават ли се????
              ● MB Е320 CDI 4 Matic 11.2007 ● Mazda 3 BL 08.2011 ● Toyota Hilux 2,5 D-4D 05.2007 ● Punto 1,2 SPI 10.1998 ●
              o Експертни оценки на имоти. Бизнес оценки o

              Коментар


                #8
                KPAHK написа:
                а тия за фиатка стават ли и продават ли се????
                Тези са 15" АТS 7J 4x100 ET28, централен отвор 60мм.Също могат да станат, но има два варианта за поставяне:1. С обикновенни болтове, малко под ъгъл се затягат.2. На координатна машина се разпробиват нови отвори на 98мм, поставят се и втулки. Доколкото знам това преправяне струва около 20лв.Продават се на цена 230лв. за гр. Русе, а останалите градове +20лв. (20лв. е доставката по куриер)

                Коментар


                  #9
                  Само джантите:За Русе - 200лв.За други населени места на територията на BG - 220лв.

                  Коментар

                  Working...
                  X